Jak se kluci chovají při jízde dopravním prostředkem?

12. dubna 2009 v 11:35 | Markhuska♥ |  Bravo Girl
Vidíš svého miláčka každý den na cestě do školy? Věděla jsi, že z jeho každodenního chování v dopravním prostředku můžeš vyčíst, jak je na tom s láskou a taky to, jak bys ho mohla co nejsnáz získat?

Kde ho najdeš?

Stojí: Je jedno, jestli je narváno, nebo jsou jěště nějaká volná místa, tenhle týpek si nikdy nesedne.
Takový je: Tohodle kluka charakterizují slova sebevědomí a ješitnost. On stojí, protože chce, aby ho ostatní viděli, a prezentuje se tak, aby na sebe upoutal co největší pozornost. A kromě toho je pro něj důležitá kontrola. Protože vestoje má přehled o všech ostatních cestujících.
Takhle miluje: V záležitostech lásky je trochu stydlivý. Bude Tě radši zbožňovat z dálky, než aby Tě oslovil. To se neodváží. Jestli si na školním dvoře často stoupá někde poblíž tebe, doufá, že ho objevíš a uděláš první krok.

Sedí: Stání? Uf, to pro tohodle kluka není. Ten by asi místo neuvolnil asi staré babičce.
Takový je: "Sedač" se netrápí tím, že by chtěl nebo měl být po ránu viděn. Je zralejší než Ti stojící kluci a je ponořený do sebe. Na cestě do školy si radši ještě odpočine, než aby si dělal hlavu z toho, jak na sebe upozornit.
Takhle miluje: V lásce je cool. Jestli ho získáš, udělá pro Tebe úplně všechno. Chce zůstat tvým klukem co nejdéle.

Je pořád sám: Jen málokdy jede tenhle kluk do školy v doprovodu kamarádů.
Takový je: Tenhle kluk je vlk samotář. Pravým důvodem toho, že je sám, je jeho nejistota. Brání se kontaktu s jinými lidmi, protože neví, o čem by si s nimi měl povídat. A taky má strach, aby se nezesměšnil.
Takhle miluje: Mohlo by se zdát, že tenhle samotář nebude umět být dobrým klukem pro lásku. Ale pozor! Za jeho do sebe obrácenou fasádou se ukrývá milý kluk. Není to vůbec žádný macho, chce se holkám líbit a bude z něj opravdu milující kluk pro vztah. Zkus ho ráno jen tak podzravit a uvidíš, odmění se Ti úsměvem. A to je vždycky prvním krok směrem k happyendu.

Má okolo sebe pořád kámoše: Buď jezdí ráno do školy s nejlepším kamarádem, nebo je doprovázený svou partou.
Takový je: Sám se tnhle kluk necítí dobře. Proto má pořád kolem sebe své věrné kámoše. Jen s nimi má pocit, že se může pořádně projevit a být sám sebou.
Takhle miluje: Když se do nj zamiluješ, můžeš se Ti stát, že bude těžké ho někdy potkat bez jeho party. On totiž ve věcech kolem vztahů s holkami není tak zkušený a má strach z toho, být s nějakou holkou sám. Jestli jsi i ty spíš stydlivka a máš z toho strach, je tenhle kluk pro tebe ten pravý.

Co dělá?

Poslouchá muziku: Jeho nejnutnějším doplňkem jsou sluchátka, bez nich by po ránu z domova neodešel.
Takový je: Správné označení pro něj by mohlo znít "Snílek". Dokud si ze svého mp3 přehrávače vybírá songy, může se nořit do světa snů. Tenhle kluk je hodně citlivý.
Takhle miluje: Když poslouchá své skladby, myslí na tu skladkou holku, kterou viděl nedávno ve škole, a předtsavuje si, jaké by to bylo, kdyby s ní chodil. Ale než tuhle holku osloví, bude to trochu trvat. Lepší by proto bylo, kdybys ho oslovila sama ty. Vaše první téma hovoru? Hudba!

Kouká z okna: Mohla by vedle něj sedět ta nejúžasnější holka z celé školy, ale on by si nevšiml, on se stejně bude dívat ven.
Takový je: Kluk,k terý se kouká z okna, se symbolicky od všech odvrací. Nechce se stát součástí toho, co se v autobuse nebo tramvaji děje, a chce jít radši vlastní cestou.
Takhle miluje: Jeho koukání se z okna ukazuje taky na to, že je trochu nejistý. Neví, co by měl říkat, proto tímhle způsobem zabraňuje jakémukoli kontaktu. Pro holky je těžce uchopitelný. Jestli chceš s takovým klukem flirtovat, bude asi nejlepší způsobem dopis nebo chat.

Baví se s kámoši: Tenhle týpek se celou cestu baví s kamarády, vyprávějí si vtipy a blbnou.
Takový je: Kluk, který se snaží pořád předvádět a být středem své party, na sebe hrozně rád upozorňuje a chce se vždy prosadit. Chce být ve škole, kde se něco děje, má týmového ducha a bezva humor.
Takhle miluje: Ve vztahu je právě tenhle kluk skvělý partner. Je aktivní, je pro každou srandu a je kreativní v sexu a mazlení. Dostane Tě svým smyslem pro humor.

Poslouchá nahlas hudbu na mobilu: Vypadá to, že mu vůbec nevadí, že rozčiluje spolucestující svou muzikou.
Takový je: Snaží se za každou cenu na sebe upozornit. Protože nemá žádné sebevědomí, myslí si, že normálním způsobem holku nezaujme. Věří, že holky oslní tím, že ze sebe bude dělat frajera.
Takhle miluje: Rád by měl nějakou holku, ale pro pevnější vztah ještě není vůbec zralý. Jak sobecké je jeho hlasité poslouchání hudby, tak by se mohl chovat i ke své holce. Jen proto, aby vypadal dostatečně in, je schopný překročit hranice.

Je obklopený holkami: Dobře si rozumí se spolužačkami!
Takový je: Tohle je výhra! Je zralejší než ostatní a má zdravé sebevdomí. Nemá strach z toho, že by se před holkou shodil.
Takhle miluje: Je absolutně ten nejvíc vysněný kluk. Pro něj vztah znamená i to, že se svou holkou bude nejlepší kamarád, bude toho s ní hodně podnikat a bude si s ní často povídat. Nejlíp se k němu dostaneš přes jeho kámošky. Stoupni si k nim a mluv s nimi, tak Tě zaručeně osloví!

Jakou má náladu?

Vypadá nevyspale a unaveně: Zívá, oči drží s velkou námahou otevřené a nevoní zrovna dvakrát vábně.
Takový je: Podle hesla: "Hlavně abych byl fit večer!" je ještě ráno duchem u večera unavený, z telky, PC her nebo párty. Pro něj stojí na předním místě zábava a je jedno, jestli tím trpí škola.
Takhle miluje: Jestli ho chceš, něměla bys být žárlivá. Rád totiž flirtuje. Ale na druhou stranu přebírá ve vztahu roli "motoru" a nebudeš se s ním nikdy nudit!

Má super náladičku: Ráno se usmívá, je to rozesmáté sluníčko!
Takový je: Myslet pořád pozitivně, to je jeho heslo. Každé ráno se těší na kamarády, pokec o přestávkách a na odpoledne po škole. V autobuse nebo tramvaji všechny známé vesele pozdraví svým: "Dobré ránko, jak se daří?".
Takhle miluje: Je sebevědomý a nemá strach, že by nenašel holku. Dávej pozor na to, jestli Tě tenhle týpek po ránu pozdraví zvlášť mile nebo se na Tebe pořád usmívá, protože to by mohlo zanmenat, že se mu líbíš!

Je po ránu mrzutý: Jeho koutky úst visí dolů, a když náhodou otevře pusu, jen bručí.
Takový je: Možná se něco špatného postaralo o tom, že se stal pesimistou. Vůbec nevěří, že by něco mohlo dopadnout dobře.
Takhle miluje: Nejlíp se k němu hodí pozitivně naladěná a veselá holka, která mu ukáže, že svět umí být růžový. Tím se zlepší jeho věčně špatná nálada. On je ve skrytu duše milý kluk, který je citlivý. Slož mu po ránu nějaký kompliment a tím ho zasáhneš přímo u srdíčka!

Je vždy svěží: Nádech parfému ovane celý autobus a jeho vlasy jsou vždycky upravené!
Takový je: Je to opravdový metrouš, pro kterého je důležitý vzhled a to, jak působí na ostatní. Je cíťa a je mu fajn, když má každý vlásek perfektně nagelovaný. Hledá holku, která bude stejná a bude dbát na svůj vzhled. Jesli ji najde, bude opravdu dokonalý kluk!
Takhle miluje: Dává své holce dárky a skládá komplimenty, má rád, když spolu můžou vyrazit na nákupy. Zkus mu pochválit jeho parfém, to na něj zabere!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lenushka-SBéčko Lenushka-SBéčko | Web | 12. dubna 2009 v 12:42 | Reagovat

AHOJ
-TO JE ZASE DEN...
-TEĎ ME STRAŠNĚ SERE JEDNA HOLKA, PAČ SI MYSLÍ, ŽE KOPÍRUJU Z JEJÍHO BLOGU..HRŮZA
-A JAK SE MÁŠ TY?
-těšíš se na VELKÉ pondělí?
-JÁ CELKEM JJ
-TAK JUKNI NA MŮJ BLGO, ESLI CHCEŠ...
-HEZUUU ČLÁNEK, VOPRAVDU x)
-TAK PP
-LENUSHKA-muck-
PS:TO MÁŠ Z BRAVA GIRL!, ŽE...ALE SUPER!!!JE DOBŘE, ŽES TO DALA TAKHLE AN BLOG.. xD

2 GreatKate love SB GreatKate love SB | Web | 12. dubna 2009 v 12:50 | Reagovat

Achoojik SB jak pak se vede??zítra šmigrust tak to je v pr.....No já pujdu asik venik se projít ...No máš nějakou novinku??Budu dělat bleskovku tk se určitě zůčasni!!!Páá a napiš mi komentík!!!(OBÍHÁNÍ!!)Diplomek k Velikonocům!!

3 Punk_Rock G!rl twoje -> (s)BEN K.(o) <- (♥♥/♥♥) Punk_Rock G!rl twoje -> (s)BEN K.(o) <- (♥♥/♥♥) | Web | 12. dubna 2009 v 12:58 | Reagovat

Aujky puso x* Ja se máme ???? x) A co těšíš se na velikonoce ?? xD Já wůůůůůbec ne !! xD Tak pá já letím x)

4 Drn!{č}k&-♥SBenQo <3♥ Drn!{č}k&-♥SBenQo <3♥ | E-mail | Web | 12. dubna 2009 v 13:26 | Reagovat

Ahoy,obííhám SBenQa,bohužel jen tk rychle,ptž nemám moc času..Mám new dezz,tk se jukni :) Ja zas mzm,promin,páá!

5 Markhuska Markhuska | Web | 12. dubna 2009 v 17:22 | Reagovat

jj:-) já už tu jsem dneska na skok, pak tu taky nebudu.. tak hodím jen ještě nějaký článeček..

6 KaTuNkA ☼ twoe SLUNíČKO, který tě má upe rádo ☼ KaTuNkA ☼ twoe SLUNíČKO, který tě má upe rádo ☼ | Web | 12. dubna 2009 v 17:47 | Reagovat

Ahoj !!
Máš u mě cenku za VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ 2
vyzvedni a napiš jak se líbila....papapap

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama