Únor 2009

Test mezi dvěma lidmi

28. února 2009 v 20:15 | Markhuska♥ |  Testy
Vyzkoušej si, kolik procent Ti vyjde v lásce s tvým idolem nebo přítelem Sice nevím, jestli je to pravdivé, ale myslím si, že by být mohlo No, každopádně za zkoušku nic nedáte, a proto to můžete zadarmo zkusit. I já jsem to zkoušela.. už několikrát.. někdy mě výsledky překvapili a jindy jsem se divila.. Test najdete ♥Zde♥ a myslím si, že za zkoušku to stojí!

Francouzská manikúra

28. února 2009 v 18:00 | Markhuska♥ |  Kosmetika
Francouzská manikúra vypadá moc hezky. Mně osobně se tyto nehty líbí, i když jsou docela drahé, ale stojí to, si myslím, za to Určitě už to několik z vás vyzkoušelo a věřím, že vždy byl každý spokojen!Jak v mužích, tak v ženách vzbuzují úžasně vyhlížející pěstěné nehty skutečně spokojený pocit. Pěkně upraveným vzhledem dokážete ostatní zaujmout na první pohled a zvýšit svou prestiž v očích druhých. Francouzská maniúra je známá už několika generacím a stále je nesmírně populární. Zdroj je ♥Zde♥

Tip!
Francouzskou manikúru je vhodné opakovat každých sedm až deset dnů, ale chcete-li dopřát nehtům opravdu dokonalou péči, zkuste horké parafínové zábaly na ruce nebo teplou olejovou lázeň.

1.ukázka
http://www.salon-naja.cz/obr/pece_o_ruce_1.jpg
2.ukázka
http://www.salony-krasy.cz/img/s-foto/161-v-nehty-516-3-.jpg
3.ukázka
http://www.az-inzerce.cz/inzeraty/stredni/139263_1.jpg

Péče o pleť

28. února 2009 v 15:00 | Markhuska♥ |  Kosmetika
Tak vám sem dám ještě pár tipů, jak se zbavit různých typů pleti A přpravky, které na to potřebujete! Někomu to může opět pomoct, to se uvidí.. Jinak copak děláte? Doufám, že se nenudíte.. když je ta sobota... určitě máte plno víkendových akciček, tak si je užijte! Zdroj je ♥Zde♥

1.Mastná pleť - Vyhněte se:Agresivním čisticím přípravkům s vysokým obsahem alkoholu, tónovacím krémům s leskem nebo saténovým efektem, tonizačním přípravkům na bázi alkoholu, mýdlu a vodě, zvlhčovacím přípravkům na olejové bázi, častým dotekům.
Opatřete si: Přípravky bez obsahu tuku, výrobky označené non-comedogenic proti uhrákům a non-acnegenic proti akné, antibakteriální esenciální oleje a čistící oleje, spíš než bohaté krémy a pleťové vody.
2.Smíšená pleť - Vyhněte se: Peelingovým přípravkům, ponecháváním make-upu přes noc, tonizačním vodám s velkým obsahem alkoholu.
Opatřete si: Výživné pěsticí masky, noční krémy, které jsou k maximální regeneraci pleti při spánku, hydratační krémy s ochranným UV filtrem.
3.Citlivá pleť - Vyhněte se: Přípravkům s obsahem alkoholu, povrchově aktivním látkám, které jsou obsaženy například v mýdlech, vůním a výtažkům určitých rostlin. Chraňte se před slunečním zářením a také používejte krémy na opalování s vysokým UV faktorem.
Opatřete si: Přípravky označené jako hypoalergeny nebo takové, které obsahují zjemňující látky, jako je kaolin, heřmánek a aloe.

Líčení víček a řas

28. února 2009 v 13:22 | Markhuska♥ |  Kosmetika
Ahojky, tak vám sem k tomu líčení oček dávám ještě líčení víček a řas, ať víte, jak a co dál Ale vy si určitě poradíte, nemám pravdu? Jinak si užííívejte sobotu Zdroj je ♥Zde♥

1.Pohyblivá víčka - Je dobré nalíčit většinou barevným stínem, můžete použít i glitry. Tyto stíny roztíráme do ztracena. Můžete líčit stíny i dolní víčka, avšak pro ženy, které mají vrásky pod očima, toto líčení nedoporučuju, protože by vrásky více vynikly. Dolní víčka raději zdůrazněte linkou a líčením řas.
2.Pevnou část víčka - Většinou je dobré nalíčit světlými stíny, aby se oko opticky otevřelo a rozjasnilo, ale pokud chce někdo oči opravdu hodně zvýraznit, tak je dobré použít tmavší a výraznější odstíny.
3.Líčení řas - pomáhá zvýraznit a zkrášlit oči. Horní řasy jsou delší než dolní a většinou ohnuty směrem vzhůru. Ženy s rovnými řasy mohou ohnout řasy trvalou. K použití jsou různé druhy řasenek:
  • zahušťující
  • prodlužující
  • vodovzdorné
  • pro citlivé oči

Řasenku naneste v takové vrstvě, aby se řasy neslepovaly. Kartáček, kterým líčení provádíme, musí řasy rozčesávat. Řasy se líčením snažte ohnout ještě více směrem vzhůru, než je jejich přirozené zahnutí.

Líčení různých typů očí

28. února 2009 v 13:14 | Markhuska♥ |  Kosmetika
Ahojky, tak vám sem dám nějaký ten typ na líčení různých tipů očí Je jich docela dost.. kdo by řekl, jak mohuo být ty oči odlišné Třeba to někomu pomůže.. uvidíme Zdroj je ♥Zde♥

1.Mandlový tvar očí - Považují se za nejdokonalejší a vhodný pro jakékoli nalíčení. Oči tohoto tvaru nemusí být na líčení přetvářeny. Kreslíme linku na horních víčkách, mírně je u vnějších okrajů rozšíříme.
2.Malé oči - Opticky je zvětšte tmavou linkou od vnitřního koutku k vnějšímu, linku pečlivě dotáhněte a nekráťte.
3.Velké oči - Udělejte si silnější linku uprostřed horních pohyblivých víček. Tmavější barvu očního stínu naneste u vnitřních a vnějších koutků pohyblivých víček.
4.Kulaté oči - Linku na horních víčkách kreslíme tak, že ji uprostřed ztenčíme a u okrajů horních víček mírně rozšíříme.
5.Oči blízko u sebe - Těmto očím naneste světlejší stín k vnitřním koutkům a tmavější odstín naneste k vnějším koutkům. Úprava oboří u těchto očí je velmi důležitá. U kořene nosu nesmí být blízko u sebe.

Diplomek za 2.bleskovku

26. února 2009 v 20:38 | Markhuska♥ |  Bleskovky
Ahojky, jelikož mi jen dvě souitěžící z bleskovky řekli, co chtějí na diplom a nikdo jiný ne, tak jsem se rozhodla, že udělám jeden diplomek pro všechny a to se stmíváním, protože ty dvě soutěžící si o stmívání řekli Ostatní možnost měli, hlásila jsem to.. všem Tak doufám, žei tak budete potěšeni..

3.kolo SONB začíná!

26. února 2009 v 20:20 | Markhuska♥ |  Soutěže
Ahojky, takže začíná 3.kolo, protože zítra nevím, kdy se sem dostanu, protože nebudu doma, tak nevím, kdy bych to sem dala a jelikož si stejně už nikdo neshání hlásky, tak nevidím problém, proč už nezačít další kolo Jinak jak už sjem říkala, tak do dalšího kola postupují jen dva soutěžící a to Š&u!nk@ a Míša Za 3.místo dostane diplomek Mrehakm a Nice_xXx bohužel vypadává Jinak Mrehakm ať mi dá vědět, co chce na diplomek

Vyhodnocení 2.bleskovky

26. února 2009 v 8:15 | Markhuska♥ |  Bleskovky
Ahojky, tak už jsem bleskovku ukončila, protože to vypadá, že se víc lidí nepřihlásí. Bleskovky se zúčastnilo docela dost lidiček, tak jim za to děkuju. Ti, co to byli, to určitě vědí, takže budu chtít, aby jste si přišli říct, co chcete na diplomky nebo vám tam něco dám podle sebe A doufám, že se ještě někdo přihlásí do SONM, abych mohla nanejvýš v pátek soutěž odstartovat, hm? Kdyžtak pište na e-mail: EMarketka@seznam.cz tohle:

1.Pošli Fotku mazlíčka
2.Přezdívku nebo jeho jméno
3.Tvoji přezdívku
4.Tvoji adresu blogu

Fotky z 2.lyžáku

25. února 2009 v 20:26 | Markhuska♥ |  Fotky
Ahojky, tak vám sem dám nějaké fotky z lyžáku, aby jste viděli, jak to tam asi vypadalo Byla ta, sranda.. hlavně holky byli suprový, takže úplně žůžo lyžák..

1.Tak tady jsem já s kámoškou, jak čekáme na dvoukotvičku
3.Jóó holky, byla s nima velká sranda!!Každej den jsme byli vytlemený...
4.Tak za náma je chata ve které jsme byli ubytováni Bylo to super..
5.Naše úžasný rampouchy za oknem
6.Nesměli chybět ani úkoly z matiky

Další diplomky za spřátelení

25. února 2009 v 19:19 | Markhuska♥ |  Diplomky pro mě
Ahojky, tady dávám další diplomyk pro mě od mých nových Sbéééček Moc jim za ně děkuju, jsou božíí


Diplomky za 1.bleskovku

25. února 2009 v 15:47 | Markhuska♥ |  Bleskovky
Ahojky, tak tady mám slíbené diplomky pro soutěžící za 1.bleskovku Bohužel jsem je sem dřív dát nemohla, protože jsem nevěděla, co na ně soutěžící chtějí.. Takže jsou tu teď a doufám, že se budou aspoň trochu líbit

1. Diplomek pro soutěžící Misthulinku za 1.bleskovku
2.Diplomek pro soutěžící REnču&ZuzKU za 1.bleskovku

3.Diplomek pro soutěžící Phoebe15 za 1.bleskovku
4.Diplomek pro soutěžící Nikču za 1.bleskovku

2.bleskovka

25. února 2009 v 7:15 | Markhuska♥ |  Bleskovky
Ahojky, mám tu pro vás další bleskovku, protože dneska bude hodně učení, nevím, kdy se sem dostanu a kolik přidám článků, tak vám sem teďka dávám aspoň bleskovku Beru prvních 15 lidí

1.Ahojky
2.Jak se máš?
3.Máš prázdniny nebo jsi ve škole?
4.Viděla jsi film Stmívání?
5.Hlásni pro mě prosím-Twilight(Markhuska)-♥Zde♥
6.Přihlásíš se do SONM?
7.Musím jít do školy:(blééé
8.Napíšeš sem dneska komentík?
9.Určitě se zastva,možná tu něco přibyde,hm?
10.Copa chceš na diplomek?
11.Asi už to stačí ne?
12.Tak jo, Pápá

Vyhodnocení bleskovky

24. února 2009 v 17:33 | Markhuska♥ |  Bleskovky
Ahojky, takže už jsem bleskovku ukončila, protože to vypadá, že se víc lidí nepřihlásí a taky proto, že za pár dnů začne soutěž o nejkrásnějšího mazlíčka Bleskovky se zúčastnili čtyři soutěžící a všichni čtyři soutěžící napsali odpovědi správně. Byli to: Misthulinka, Nikča, phoebe15, REnča&ZuzKa Takže vy mi napište do komentářů, co chcete na diplomek

Diplomky pro New Sbéé

23. února 2009 v 20:43 | Markhuska♥ |  Diplomky pro vás
Ahojky..tak tu mám diplomky pro mé NEW sbéééčka za spřátelení Jsou takový obyčejný... doufám, že trochu potěší Tak tady je máte!


Doufám, že jsou diplomky všechny a že jsem nikoho nezapomněla. Pokud ano, napiš přezdívku a a co chceš na diplomek a já Ti ho udělám. Taky je možný, že mi někdo neřekl, co na diplomek chce, tak jsem ho nedělala. Jinak kdyby byli chybky v přezdívkách, což doufám, že nebudou, tak se omlouvám... Ale myslím, že by tam být neměli

Konec řetězákům!

23. února 2009 v 19:42 | Markhuska♥ |  Aktuality blogu
Ahojky, chci vás poprosit, aby jste mi neposílali řetězáky a já je také nebudu nikomu posílat. Děkuju vám A budu ráda, když to dodržíte..

1.Pixelky

22. února 2009 v 16:54 | Markhuska♥ |  Pixelky
Ahojky, tak vám sem dávám 1.Pixelky a to postavy ze Stmívání Zdroj je ♥Zde♥

1.Edward CullenEdward Cullen

2. Bella SwanBella Swan

3.Rosaline HaleRosalie Hale

4.Alice CullenAlice Cullen

5.Carlisle CullenCarlisle Cullen

1.Film

22. února 2009 v 16:40 | Markhuska♥ |  Filmy
Tak už sem zase píšu Ale píšu sem proto, abych zdělila, že sem dávám první film Film se jmenuje "Stmívání" a je to moc krásný film. Má to být horororomantický film, ale mně to moc hororový nepřijde, ale určitě se koukněte opravdu je to super film! Film najdete ♥Zde♥. Určitě se vám bude líbit, a když ne, tak nevadí, budou i jiný filmy. Jinak jestli se někdo ptáte na to o čem vlastně film je, tak vám můžu říct, že je to o upírovi Edwardovi a jedné dívce, která se přistěhuje do městečka a pomalu se s ním začne sbližovat Jenže on je upír, vše je komplikované... A na zbytek se koukněte!

Diplomky za soutěže

22. února 2009 v 14:57 | Markhuska♥ |  Diplomky pro mě
Ahojky, tak vám sem dávám diplomky, které mám za soutěž a hledačku u Misthulinky Jsou krásný.. takže vám je semka prostě musím dát

1.Diplomek za soutěž Stmívání

2.Diplomek za hledačku

1.bleskovka

21. února 2009 v 12:34 | Markhuska♥ |  Bleskovky
Ahojky, dám sem 1.bleskovku, aby jste se nenudili a měli co dělat Beru prvních 6 lidí, takže jde opravdu o rychlost a ty si potom budou moc zvolit, co budou chtít na diplomky Bleskovka bude taková, že sem hodím tři obrázky.. budou takový rozmazaný, což je účel a vy budete hádat, kdo nebo co je na obrázku Takže pište odpovědi normálně do komentářů

1.obrázek

2.obrázek

3.obrázek


Tak mi písejte, co je na obrázkách a jak už jsem říkala, beru jen 6 prvních lidí..

2.kolo SONB začíná!

20. února 2009 v 16:55 | Markhuska♥ |  Soutěže
Ahojky, jelikož už jsem se vrátila z lyžáku, jak jsem psala, tak vám sem dám 2.kolo soutěže o nejkrásnější blog a uvidíme, jak to dopadne V 1.kole SONB vypadla Nikča s blogem ♥Zde♥, takže do 2. kola SONB postupuje Míša, Mrehakm, Š&u!nk@ a Nice_xXx. Takže dám vám semka druhý kolo a kdy bude konec sem ještě napíšu, ale pokud bude jednoznačné, kdo vypadne, tak to nebudu prodlužovat Tak shánějte hlásky.1. První soutěžící je Míša, a Zde se můžete podívat na její blog.
2. Druhý soutěžící je Mrehakm a Zde je jeho blog na kouknutí.
3. V pořadí třetím je Š&u!nk@ a Zde je její blogýsek.
4. A poslední tudíž čtvrtý soutěžící je Nice_xXx a Zde je její blog.